O MARCE

Feel felt - producent artykułów reklamowych z Filcu

Marka Feel Felt powstała z myślą o klientach, którzy mają już dość sztampowych rozwiązań w branży gadżetów reklamowych, a także cenią sobie oryginalność i funkcjonalność artykułów codziennego użytku wykonanych z filcu.

Nasza firma jak przystało na producenta gadżetów filcowych wszystkie swoje artykuły produkuje na zamówienie klienta, co umożliwia dostosowanie go do jego indywidualnych potrzeb. Klient ma wpływ na wzór produktu, rodzaj używanego filcu oraz sposób jego znakowania. W stałej ofercie posiadamy 14 kolorów filcu. Do produkcji używamy zarówno filcu w 100 % poliestrowego oraz filcu w 100 % wełnianego. Wybór należy oczywiście do klienta. Naszą niebywałą zaletą są również sposoby znakowania produktów. Możemy stosować na nich nadruk poprzez sitodruk transferowy lub nadruk cyfrowy. Znakujemy również folią flock oraz flex, haftujemy, a także doszywamy metki.

Więcej na temat znakowania – czyli sposobów nanoszenia logo można znaleźć w dziale znakowanie natomiast o rodzajach filcu, którego używamy do produkcji naszych artykułów – w dziale rodzaje filcu.

Bardzo ważny jest dla nas wygląd i unikalność produktów. Mamy w swoich szeregach uzdolnionego projektanta i dział profesjonalnych grafików, którzy dbają o estetykę filcowych gadżetów.
W związku z dużymi możliwościami dostosowania produktu do potrzeb klienta, naszymi odbiorcami są głównie agencje reklamowe oraz działy marketingu dużych firm. Produkujemy także szereg produktów przeznaczanych do regularniej sprzedaży. Nasze produkty możecie znaleźć pod markami znanych producentów, którzy zlecają nam produkcję jako podwykonawcy.