ZNAKOWANIE

Prezentujemy możliwości znakowania naszych gadżetów: nadruk na filcu, haft, grawer, metki, transfer i inne sposoby nanoszenia logo na filc.

 

Nadruk na filcu  - cyfrowy

Nadruk na filcu - cyfrowy

Nadruk na filcu z wykorzystaniem technologii cyfrowej jest sposobem znakowania, który charakteryzuje się dobrym odwzorowaniem kolorystyki logo lub grafiki. Metodę tą proponujemy zawsze tam gdzie jest konieczność nadrukowania na filcu skomplikowanego wzoru . Dzięki tej technologii nadruku możemy nanieść dowolny logotyp zarówno w jedynym kolorze jak i ze skomplikowanymi przejściami tonalnymi.

Nadruk na filcu  - transfer sitodruku

Nadruk na filcu - transfer sitodruku

Nadruk na filcu metodą transferu sitodrukowego to doskonałe rozwiązanie dla nadruku logo w kilku kolorach. Wysoka jakość i trwałość nadruku idzie w parze niską ceną przy wysokich nakładach. Technologia ta pozwala na nadruk w 3 - 4 kolorach bez przejść tonalnych i charakteryzuje się dobrym nasyceniem barw.


Grawerowanie laserem

Grawerowanie laserem

Grawerowanie laserowe na filcu jest najczęściej wybieraną metodą nanoszenia informacji na produktach z filcu. Metoda ta polega na wypalaniu cienkiej warstwy filcu. Niewątpliwą zaletą tego rodzaju znakowania jest jego całkowita odporność mechaniczna.

Wycinanie laserem

Wycinanie laserem

Wycinanie polega na całkowitym wycięciu logotypu lub wzoru na wylot. Metoda szczególnie sprawdza się przy znakowaniu ozdób świątecznych oraz podkładek. Metoda ta powoduje, że logotyp równocześnie spełnia funkcje dekoracyjną całego produktu. Dla uzyskania ciekawego efektu wycięty logotyp lub wzór można podkleić filcem w innym kolorze.

Folia flex i flock

Folia flex i flock

Znakowanie wykonywane technologią Flock i Flex polega na wycięciu grafiki ploterem tnącym ze specjalnej folii, a następnie wgrzaniu jej w nasz produkt z filcu.

Metoda znakowania folią Flock i Flex jest idealna do niskich nakładów lub zdobień indywidualnych przy których każda sztuka wymaga innego wzoru, np. oddzielnych numerów na breloku.

Haft

Haft

Haftowanie logotypu na filcu to jedna z najbardziej efektownych metod brandowania. Jest to wyraźna i trwała forma znakowania, w której użyć można kilka kolorów. Przy wykorzystaniu tej metody znakowania finalny produkt wygląda ekskluzywnie.

Zaleca się stosować minimalną wielkość logo wynoszącą 7 mm wysokości.

Metkowanie

Metkowanie

Dzięki metce każdy produkt staje się jeszcze bardziej unikatowy i niepowtarzalny. Oferujemy znakowanie produktów filcowych za pomocą metek, które wykonane są z bardzo dużą dbałością o szczegóły w związku z czym produkt końcowy ma wysoką jakość.

Możemy wykonać dla Państwa metki różnego kształtu i rozmiaru.